Aktuality

Online nákupy

Věděli jste, že u nás můžete celý týden nakupovat online? Stačí nám napsat na náš Instagram @KYTKYobchod. Dejte nám vědět, co Vás zajímá, o co máte zájem nebo co byste chtěli najít či ukázat. Nemusíte mít konkrétní představu – odborně Vám pomůžeme s výběrem, zboží natočíme na video nebo pošleme fotografii. Můžete objednávat veškeré zboží z naší prodejny i využívat naše nabízené služby.

Jak to u nás probíhá? Celý týden můžete tvořit svoji objednávku. Ve středu probíhá speciální živý stream na TikToku přímo z naší prodejny, kde uvidíte nejen novinky, ale i veškeré zboží, které aktuálně máme k dispozici. Stačí napsat do chatu, a naše kolegyně Sanďa Vám zboží rezervuje. Stream bývá vysílán přibližně od 16:00 do 18:00.

Máte svůj výběr hotový? Napište nám na Instagram pod jakou přezdívkou proběhl Váš nákup. Zboží si můžete vyzvednout osobně v naší prodejně nebo nechat zaslat kurýrní službou. Posíláme prostřednictvím služby GLS po celé České republice, a to i na Slovensko.

Jak platit? Při osobním odběru můžete platit přímo v naší prodejně. V případě online objednávky Vám v pátek zašleme fakturu na Váš e-mail, kterou je potřeba mít zaplacenou do následujícího pondělí. V pondělí balíme objednávky a zadáváme je k dopravci. Ve středu se už můžete těšit ze svého balíčku.

 Protože kytičkám zima příliš nesvědčí, připravili jsme heatpacky, které udržují teplo v balíčku a rostliny k Vám přijdou zdravé. Bez heatpacku neručíme za to, že rostliny při přepravě nepřijdou k úhoně kvůli chladu. Cena je 45 Kč a při objednávce nad 1 500 Kč dostanete jeden zdarma.  

Máte dotaz? Napište na nám na @KYTKYobchod.